Oferta
Oferujemy profesjonalną obsługę w zakresie grafiki komputerowej.


Wykonujemy

- Wizualizacje architektoniczne

- Wizualizacje i aranżacje wnętrz

 - Wizualizacje produktów

 - Animacje komputerowe: spoty reklamowe, prezentacje multimedialne,

- Materiały reklamowe: wizytówki, ulotki, plakaty, billboardy, banery.

- Fotomontaże

- Wirtualne spacery


grafika 3d krakow
Wizualizacje Architektoniczne
Wizualizacje architektoniczne to doskonałe rozwiązanie dla biur architektonicznych i developerów. Dzięki nim inwestor może zobaczyć jak będzie wyglądała inwestycja i może wprowadzić zmiany jeszcze na etapie projektowania. Wizualizacje takie wpływają również na decyzję klienta co do zakupu mieszkania, dzięki nim może zobaczyć jak będzie wyglądało jego wymarzone miejsce zamieszkania. Ogromną zaletą wizualizacji architektonicznych jest również to że można na nich pokazać nie tylko powstającą inwestycję ale również pobliskie otoczenie. Są doskonałym sposobem na pozyskanie klientów oraz przyczyniają się do zwiększenia efektywności sprzedaży oraz atrakcyjności oferty. Wykonujemy wizualizacje osiedli, domów jednorodzinnych, obiektów sportowych, galerii handlowych.


wizualizacje 3d krakow
          Animacje
Wykonujemy animacje komputerowe na potrzeby agencji reklamowych, klientów indywidualnych a także stacji telewizyjnych. Dzięki środowisku 3D i najnowszej technologii jesteśmy w stanie wykonać krótkie filmy reklamowe. Zajmujemy się przygotowaniem scenariusza, montażem filmowym, postprodukcją.

Wirtualny Spacer 3D
          Interaktywne wizualizacje V-Arch
V-Arch to najnowszy projekt BBBcomp wizulalizacji interkatywnych oraz witrualnego spaceru po inwestycji oraz mieszkaniach. Cechuje go wysoka jakość detali, stabilność i szybkość działania
Dzięki tej aplikacji można zaprezentować inwestycje w najdrobniejszym detalu. Jest to znakomite rozwiązanie dla wszystkich deweloperów pragnących zwiększyć swoją przewagę nad konkurencją. 
Szczegółowe informacje na www.bbbcomp.com
  grafik 3d krakow
Wizualizacje wnętrz
Propozycja ta  skierowana jest do projektantów i deweloperów, którzy chcą wzbogacić swoją ofertę handlową. Wizualizacje pomagają projektantom w aranżacji wnętrz, pozwalają nadać niepowtarzalny wygląd i niezapomniany charakter każdemu pomieszczeniu. Dzięki realistycznemu oświetleniu pokazują niezwykły i wyjątkowy nastrój dowolnego wnętrza.
Wykonujemy wizualizacje pomieszczeń mieszkalnych handlowych biurowych i komercyjnych.


studio 3d grafika         Wizualizacje produktów
Są doskonałym sposobem na zaprezentowanie produktu. Dzięki technologii 3D jesteśmy w stanie pokazać produkt jeszcze przed jego powstaniem. Wizualizacje te pomagają w doborze odpowiedniego wyglądu i kolorystyki produktu jak również pozwalają pokazać go w najdrobniejszych szczegółach oraz zaprezentować jego zalety. Obiekty takie można wykorzystać w animacji, w mediach wszędzie tam gdzie prezentacja rzeczywistego produktu jest niemożliwa. Taki sposób prezentacji pozwala zaoszczędzić czas i obniżyć koszty marketingowe.


Wizualizacje produktów 3d
          Projekty i wydruki wielkoformatowe
Posiadamy bogate doświadczenie w tworzeniu materiałów reklamowych. Przygotowujemy każdy rodzaj grafiki zarówno do wydruku mało jak i wielkoformatowego. Zajmujemy się projektowaniem graficznym ulotek, wizytówek, plakatów, bilbordów, banerów. Współpracujemy z zaprzyjaźnioną drukarnią dzięki czemu u nas zrealizujesz swój projekt do samego końca
Strona Główna
Oferta
Realizacje
Klienci
Kontakt
BBBcomp.com